Lovely & unique apt in the historic center.

10 Medená, 811 02 Bratislava, Slovensko

  • Až pro 4 hosty
  • Rozloha: 60 m²
  • Ložnice: 1
  • Parkování

Apartmán Lovely & unique apt in the historic center nabízí pobyt ve městě Bratislava. Hosté mohou z ubytování pozorovat zahradu. Výbavu ubytování doplňují kuchyň, pračka, rozkládací pohovka a lednice. Během pobytu mohou hosté využívat parkoviště a Wi-Fi.

Ubytování má rozlohu 60 m² a jednu ložnici. Ubytovat se zde mohou až čtyři osoby. V ložnici je extra velká postel (velikosti Super King).

Místo „Slovenské národní muzeum“ leží 140 m od ubytování.

Pobyt nabízí možnost vyrazit na pěší túru.

Vzdálenosti jsou orientační. Délka trasy se může lišit.

Vzdálenosti k vybraným místům

Michalská800 m
Zimní stadion Ondreje Nepelu3,4 km
Zámek Petronell23 km
Csákyho Palác170 m

Vyberte data a zobrazte ceny

Průměrná cena za noc: ~2 395 Kč

Jak zjistit dostupnost ubytování Lovely & unique apt in the historic center.?

Vyberte termín pobytu a klikněte na „Zobrazit dostupnost“. Pokud ubytování nebude k dispozici, uvidíte podobná ubytování v daném termínu nebo návrhy jiných termínů.

Nabídka pokojů

Apartmán s 1 ložnicí

  • kuchyň
  • výhled do zahrady
  • pračka

4 osoby60 m²kuchyň

Lovely & unique apt in the historic center. - vybavení

  • Wi-Fi zdarma
  • Parkoviště v objektu
  • Rodinné pokoje
  • Všechny prostory nekuřácké

Pravidla pobytu

Časy pobytu

Příjezdod
Odjezddo

Děti a přistýlky

Osobě, která se přihlašuje k pobytu, musí být alespoň 18 let.

Vítáme děti všech věkových kategorií.

Dětská postýlka - pro děti od 0 do 3 let · zdarma

Zvířata

  • Domácí zvířata nejsou povolena.
Důležité informace

Nejsou povoleny rozlučky se svobodou a jiné oslavy.

Informujte prosím o svém předpokládaném čase příjezdu předem.

Tuto informaci uveďte při rezervaci do pole pro zvláštní požadavky nebo ji sdělte přímo ubytování.

Kontaktní údaje najdete v potvrzení rezervace.

Spravováno soukromým hostitelem

Jazyky
  • česky
  • anglicky
  • SK
Kontaktní údaje
☎ telefon
@ Email

Lovely & unique apt in the historic center. na mapě: Bratislava

Prohlédněte si polohu ubytování a místa v okolí na mapě.

Často kladené dotazy

V kolik hodin se lze v ubytování „Lovely & unique apt in the historic center“ přihlásit a odhlásit?

Přihlášení: od 15:00. Odhlášení: do 10:00.

Je u objektu „Lovely & unique apt in the historic center“ k dispozici parkování?

Parkování je k dispozici.

Je v ubytování „Lovely & unique apt in the historic center“ dostupné Wi-Fi?

Wi-Fi je zdarma.

Pro kolik hostů je Lovely & unique apt in the historic center určen?

Ubytování je určené až pro 4 hosty.

Kde se nachází Lovely & unique apt in the historic center?

Ubytování se nachází ve městě Bratislava.

Jak daleko je Bratislava main station od ubytování „Lovely & unique apt in the historic center.“?

Bratislava main station se nachází 2 km od ubytování.

Jak daleko je letiště „M. R. Stefanik International Airport“ od ubytování „Lovely & unique apt in the historic center.“?

M. R. Stefanik International Airport se nachází 8,1 km od ubytování.

Recenze ubytování Lovely & unique apt in the historic center.

Průměrné hodnocení z 69 recenzí na Booking.com je 9,5/10. Přečtěte si recenze ubytování nebo přidejte vlastní.

O Lovely & unique apt in the historic center. zatím nejsou žádné recenze. Přidejte svou na sleephotelsbratislava.com

Další recenze najdete na Booking.com.

Vaše recenze

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10